Dokumenti

Statut Učeničkog doma

Odluka o izmjenama statuta

Pravilnik o obradi i zaštiti osobnih podataka Učeničkog doma HUK

Pravilnik o korištenju sustava videonadzora

 

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 2016.

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 6.3.2017.

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 24.3.2017.

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 12.5.2017.

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 21.6.2017.

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 28.9.2017.

POZIV na Sjednicu Domskog odbora 27.10.2017.

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Odluka o imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka

Odluku o određivanju službenika za informiranje

PROCEDURA STVARANJA UGOVORNIH OBVEZA

Procedura naplate prihoda

Plan i program rada 2018/19.

Plan i program rada 2017/18.

Plan i program rada školsku godinu 2016-2017.

Plan i program rada 2015/16.

IZVJEŠĆE O REALIZACIJI PLANA I PROGRAMA ODGOJNO – OBRAZOVNOG RADA ZA ŠKOLSKU GODINU 2014./2015.

Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2016. godinu

Brošura za roditelje

Planovi nabave

Plan nabave 2019.

2. Rebalans plana nabave 2018.

Rebalans plana nabave 2018. objava 5.2.2018.

Plan nabave 2018.

2. Rebalans plana nabave 2017.

Plan nabave 2017.

Rebalans plana nabave 2017.

2. Rebalans plana nabave 2016.

Plan nabave 2014.

Dopuna plana 2014.

Plan nabave 2015-list1.

Plan nabave 2015-list2.

Rebalans plana nabave 2015.

Javna nabava 2016.

Dopuna plana nabave 2015.

Rebalans plana nabave 2016.

Financijska izvješća

Financijski izvještaj 2014.

Bilješke uz finac. izvještaj 2014

Izvještaj proračuna 2015.

Bilješke uz financijske izvještaje 2015.

Izvještaj proračuna 2016.

Bilješke uz financijske izvještaje 2016.

Izvještaj proračuna 2017. objava 2.2.2018.

Bilješke uz financijske izvještaje 2017. objava 2.2.2018.

Financijski planovi

>

Prijedlog financijskog plana za 2019.

>

2.Rebalans financijskog plana za 2018.

Prijedlog financijskog plana za 2018.

Rebalans financijskog plana za 2018. objava 2.2.2018.

2.Rebalans financijskog plana za 2017.

Prijedlog financijskog plana za 2017.

Rebalans financijskog plana za 2017.

2.Rebalans financijskog plana za 2016.

Prijedlog financijskog plana za 2016.

Rebalans financijskog plana za 2016.

Rebalans prijedloga financijskog plana 2016.